czwartek, 26 marca 2020

ZAPOWIEDŹ - Wojciech Łęcki "Dzikie ogrody" z Wydawnictwa Psychoskok

Czerwona okłada książki z dużym kwitnącym ostem, na dote tyti u nazwisko autora wydrukowane czarnymi literami
Wojciech Łęcki "Dzikie ogrody"
z Wydawnictwa Psychoskok
Zbiór fraszek posegregowanych w obrębie bardzo szerokich ram i umieszczonych w dziełach sugerujących tematykę. Autor zaprasza czytelnika do świata ubranego w słowa dobrane z ogromną dbałością, by w jak największym skondensowaniu zawrzeć sens, humor i pointę.
Poszczególne działy to ogrody, podzielone celowo w taki sposób, aby czytelnik mógł wybrać się na spacer między myślami przyozdobionymi w słowa i tworzącymi alejki z wersów.
Ta przechadzka to niesamowita pożywka dla ducha, uczta zmysłów, spotkanie z literacką grą słów, zabawa ich znaczeniem, układaniem, porządkowaniem, a to wszystko podszyte humorem, groteską, ironią, odrobiną złośliwości i dużą dozą dociekliwości.
Doskonała lektura dla wszystkich, którzy pragną dobrze się bawić i są rządni intelektualnej biesiady, ale również dla tych, którzy chcą po prostu oderwać się od codzienności, śmiejąc się podczas czytania dobrej książki.

Przewidywana data premiery: 7 kwietnia 2020 r.

Wydawca: PSYCHOSKOK
Kategoria: satyra, aforyzmy
IBSN: 978-83-8119-644-4
EAN: 978-83-8119-644-4
Ilość stron: 152
Format: 125 x 195 S6
Oprawa miękka
Prognozowana cena detaliczna: 24,90 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Patrick Shannon "Nikola Tesla. Zapomniany geniusz" z Wydawnictw Videograf

Patrick Shannon "Nikola Tesla. Zapomniany geniusz" z Wydawnictw Videograf Wyobraźcie sobie, że lśniąco czerwony Grand Tourer ...